Protiskluzová páska 19 mm - červená

kliknutím zvětšíte
Protiskluzová páska 19 mm - červená
Protiskluzová páska 19 mm - červená
ks
Kód:402001
Cena s DPH : 51,00 Kč
Cena bez DPH : 42,15 Kč
Přepočtená cena:2,00 EUR
Přepočtená cena bez DPH:1,65 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:Do 48 hodin

Návod na aplikaci naleznete v sekci "ke stažení".

 

Protiskluzová páska je vyrobeny z vrstvy speciálního plastického filmu, který má na spodní straně vysoce přilnavé akrylové lepidlo a na straně druhé je povrstven korundovými zrny v přesně vyvážené frakci tak, aby bylo dosaženo maximálního tření při co nejvyšší trvanlivosti. 
Princip protiskluzové pásky: 
Korund je materiál používaný přednímy výrobci brusiv pro jeho nesporné kvality. - především tvrdost. 

Návod k aplikaci protiskluzové pásky: 
- před aplikací protiskluzových pásek se přesvědčíme, je-li podkladový materiál vhodný pro aplikaci pásky. Obecně lze pásky nanášet na homogenní a hladký podklad, jako jsou lakované povrchy kovů a dřeva, kovy, kamenina, keramika, sklo, plasty, beton v bezprašné úpravě, některé plasty a průmyslové podlahy. 
- nedoporučujeme pásky nanášet na hrubé, velmi drsné, porézní nebo vláknité podklady, u kterých je nutné provést speciální úpravy. 
- pásky nelze rovněž nanášet na plasty s nízkou povrchovou energií, jako polypropylen, polyethylen, teflon apod. 
- připravíme si pracovní pomůcky, jako váleček na zaválečkování pásky po nalepení, odmašťovací přípravek, papírové ubrousky nebo roli toaletního papíru.
- optimální podmínky pro aplikaci jsou teploty nad min. 10°C! Povrchy musí být dokonale suché a čisté! ! ! 
- určíme plochu, na kterou budeme pásku lepit a tuto plochu odmastíme tak, že na ni nasprejujeme ( naneseme) odmašťovadlo a aktivátor L151, a ten setřeme jednosměrně ubrouskem nebo kusem toal. papíru, který ihned dáme do odpadu. Dbáme na to, aby při odmašťování byl ve styku s povrchem vždy čistý ubrousek! Jinak bychom špínu pouze roztírali po povrchu! Tento postup 3 x opakujeme. Čistič L151 je hořlavina. Nesmí se pít, při potřísnění rukou stačí opláchnutí vodou, při požití nebo vniknutí do nosu nebo do očí vypláchněte pitnou vodou a vyhledejte lékaře. 
- po trojnásobném odmaštění si přesně určíme, kde bude páska, znovu se přesvědčíme, že je povrch suchý, sejmeme ochranný papír z pásky a pásku důkladně přitlačíme na lepený povrch. 
- postupujeme od jedné strany pomocí válečku, tím se vyvarujeme bublin a vrásek, které mohou vzniknout, když se nám páska najednou zachytí nekontrolovatelně na více místech. Snaha o opětovné odlepení pásky může vést k jejímu poškození a vždy se snižuje pevnost a trvanlivost lepeného spoje! 
- na závěr pásku pomocí gumového válečku několikrát silou přitlačíme k povrchu, na kterém je nalepena. Tím docílíme max. přilnavosti tlakově aktivovaného akrylového lepidla. 
- doporučujeme si aplikaci protiskluzové pásky vždy pečlivě vyzkoušet ve Vašich konkrétních podmínkách, tak abyste se přesvědčili, že aplikace splňuje požadavky Vaše a eventuálně Vašich zákazníků.

Uvedená cena je za 1 m pásky.

Související zboží - Protiskluzová páska 19 mm - červená

Průmyslový čístič
Cena: 665,50 CZK
Kód: 402011
Aktivátor v chemické roprašovači
Cena: 108,90 CZK
Kód: 402010
Čistící a aktivační ubrousek
Cena: 12,10 CZK
Kód: 402012

Váš dotaz Protiskluzová páska 19 mm - červená

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
     Více informací

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam
Copyright © Ivan Hrdlička 2003-2013

© www.x-flame.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace