Vysokotlaká proudnice Rosenbauer Nepiro

kliknutím zvětšíte
Vysokotlaká proudnice Rosenbauer Nepiro
ks
Kód:020370
Výrobce:Rosenbauer
Cena s DPH : 38 229,95 Kč
Cena bez DPH : 31 595,00 Kč
Přepočtená cena:1 513,76 EUR
Přepočtená cena bez DPH:1 251,04 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:na dotaz

 

Proudnice se standardně dodává se spojkou STORZ 38.
Další možností je proudnice osazená vnitřím nebo vnějším závitem pro vysokotlakou hadici.
Při objednání prosím tuto možnost zvažte a napište do poznámky.

Bezpečnost a ergonomie při operacích v těsné blízkosti
Je důležité, aby se hasiči mohli 100% spolehnout na své vybavení, zejména při vnitřních požárech. Vysokotlaká proudnice NEPIRO nastavuje nové standardy, pokud jde o účinnost hašení, provozní bezpečnost a ergonomický design.

Optimální účinnost hašení
Kombinace vysokotlakého hašení a O-stream proudnice umožňuje zvláště jemnou atomizaci vody. Malé kapky se zcela odpařují, a proto oheň zbavují maxima tepelné energie. V praxi to vede k optimálnímu hasebnímu účinku.

Ergonomický tvar
Vzhledem ke speciálnímu tvaru proudnice je reaktivní síla směrována přímo do předloktí ruky - což dává vysokotlaké proudnici úplně přirozený pocit stability v držení. Tím je druhá ruka volná, aby mohla nastavovat trysku pro optimální požadovaný proud. Se samouzavírací pákou může být voda uvolňována v malých účinných dávkách. Při dlouhodobích operacích umožňuje velká ramenní opěrka pohodlné zapření proudnice NEPIRO proti tělu nebo ramenu hasiče.

Vynikající kvalita pěny
Jako volitelné příslušenství lze na proudnici upevnit pěnový nástavec. Boční přívody vzduchu, rozdělovače proudění a přepážka zajišťují vynikající kvalitu pěny.

Nastavení hasícího proudu
Požadovaný proud lze nastavit velmi rychle otáčením hlavy proudnice. Pouze čtvrt otáčky odděluje plný proud a vodní clonu. Celý rozsah lze tedy pohodlně používat bez nutnosti měnit úchop proudnice.

Typy proudu
:
- plný proud
- vodní clona 30°
- vodní clona 60°
- mlha 120°

Provozní bezpečnost
Eloxovaný hliníkový odlitek tvoří základní těleso proudnice, hliníková tryska zpevněná pokovením a nerezový ocelový píst ventilu dělá z NEPIRA odolnou a přesto stále lehkou proudnici. Oplastování celého těla proudnice slouží jako ochrana proti mechanickému poškození.

Umístění trysky a speciální konstrukce ventilu umožňují vyprázdnění/proplach nečistot o průměru až 5 mm během provozu. To zajišťuje stále volný průtok trysky.

Ventil je optimalizován pomocí výpočtů průtoku. Systém tlumení oleje zajišťuje jemné uzavření a zabraňuje tlakovým rázům, které namáhají hadici, naviják a čerpadlo.

Potřebujete poradit ? Vysokotlaká proudnice Rosenbauer Nepiro

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam